Bankkart Mobil 1.0.1 (ios)

Bankkart Mobil

Bankkart Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bankkart Mobil uygulamasıyla Bankkart'larınız üzerinde yapabileceğiniz tüm işlemleri sizlere sunuyor.

Bankkart Mobil uygulaması, iOS cihazlarınız üzerinden kredi ve banka kartlarınız üzerinde birçok işlemi gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası müşterilerinin faydalanabileceği Bankkart Mobil uygulaması, kredi ve banka kartlarınıza tek bir platformdan erişerek ihtiyaç duyabileceğiniz tüm işlemleri gerçekleştirmenizi sağlıyor. Kart kullanımlarınız için detaylı bilgilendirme sayfaları sunan uygulamada, harcamalarınızı sektörlere göre inceleyebilmeniz de mümkün. Ziraat Bankası internet bankacılığına girişte kullandığınız bilgilerinizle giriş yapabileceğiniz Bankkart Mobil uygulaması, güncel kampanyaları da takip etme imkanı sunuyor. Ayrıca, kampanyaları ilgilendiğiniz sektörlere göre de sıralayabilirsiniz.

Kredi kartı borcu ödeme, limit artışı, nakit avans, sonradan taksitlendirme, para transferi, fatura ödemeleri, kart ayarlarını değiştirme gibi ATM’ye veya şubeye gitme zorunluluğunu ortadan kaldıran imkanlar sunan Bankkart Mobil uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilir, Bankkart’ın tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • Kredi ve banka kartı işlemleri
  • Güncel kampanyalar
  • Kart başvuruları