Bayou Island 1.0 (ios)

Bayou Island

1.0
Bayou Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bayou Island mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Bayou Island eğer eskiden oynadığınız klasik macera oyunlarını özlüyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz point & click türünde bir macera oyunu olan Bayou Island'da oyuncular gizemli bir adanın sırlarını çözmeye çalışıyorlar. Oyundaki ana kahramanımız gemisiyle açık denizde yol alan bir kaptan. Kaptanımız geçirdiği kaza sonrası Bayou Island adlı adaya çıkmak zorunda kalıyor. Kaptanımızın gemisine geri dönebilmesi için ise ilk olarak bu adadan kurtulması gerekiyor; fakat kısa süre içerisinde adanın normal bir ada olmadığını anlıyor ve etrafta garip olaylar gerçekleştiğini görüyor. Kurtulması için tek yol bu gizemli olayların arkasındaki sır perdesini aralamak. Biz de kahramanımıza bu işte yardımcı oluyoruz.

Bayou Island, Grim Fandango ve Monkey Island benzeri oyunları oynadıysanız yabancılık çekmeyeceğiniz bir oyun. Bu oyunda da yine etrafı araştırıp işimize yarayacak eşyalar bulmamız ve yeri geldiğinde kullanmamız gerekiyor. Oyun içerisinde yer alan karakterlerle diyaloglar kurarak da ipuçları elde edebiliyoruz. Fakat her karakter bize doğruyu söylemiyor; bu nedenle dikkatimizi ve zekamızı kullanarak bu karakterlerin doğru söyleyip söylemediğine karar vermeliyiz.

Bayou Island kaliteli 2 boyutlu grafiklerle donatılmış bir mobil oyun.

YORUMLAR