Bebecruz 1.2.0 (ios)

Bebecruz

Bebecruz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bebecruz, ikinci el bebek, çocuk eşyaları bulabileceğiniz bir alışveriş uygulaması.

Bebecruz, ikinci el bebek – çocuk eşyalarını bulabileceğiniz, aynı zamanda kendi bebeğinizin de artık kullanmadığı eşyalarını satıp değerlendirebileceğiniz bir mobil uygulama. Popüler markalara uygun fiyata erişme imkanı sunan platformda sadece alışveriş yapılmıyor. Anneler deneyimlerini paylaşma şansına sahipler.

Bebeğinizin artık kullanmadığı eşyalarını kıyıda köşede saklamak yerine değerlendirmek isterseniz Bebecruz ile kesinlikle tanışmanız gerektiğini düşünüyorum. iPhone’unuzla bebeğinizin eşyasını çekip yüklüyor ve ürün detaylarını da girip ilanınızı hızlıca oluşturuyorsunuz. Satış yapmanın haricinde alışveriş yapmak için de kullanabileceğiniz bir uygulama. Dünyanın en kaliteli bebek – çocuk markalarını uygun fiyata satın alabiliyorsunuz. Güvenli olduığunu da (elinize geçen ürünün ilandakiyle aynı olduğunu teyit ettiğinizde karşı tarafa ödeme yapılıyor) belirtmek gerek.

Bebeğinizin büyüdüğü için bir kenara kaldırdığınız eşyalarını değerlendirmenin haricinde en kaliteli bebek ürünlerini en uygun fiyata güvenli ve kolay şekilde satın alabileceğiniz harika bir mobil uygulama diyebilirim.

YORUMLAR