Bebeğim 1.5 (ios)

Bebeğim

1.5
Bebeğim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bebeğim, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir bebek takip uygulamasıdır.

Bebeğim, 2 yaşından küçük çocuklarınızın gelişimini ve sağlıklı büyümesini takip edebileceğiniz bir bebek takip uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulamada, çocuk bakımı ve gelişimi hakkında destek bulacak ve yaşadığınız sorunlara çözüm üretebileceksiniz. Uzman görüşlerinin de bulunduğu Bebeğim uygulaması, annelerin çok hoşuna gideceğinden akıllı cihazlarınızda bulunmasını tavsiye ederim. 

İlk kez çocuk sahibi olan ve çocuk büyütme konusunda tecrübesi olmayan anne ve babalar, bu süreçte çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalabiliyor. Bebeğin durumunu anlayabilmek ve en doğru şekilde yetiştirebilmek için desteğe ihtiyaç duyan anne ve babalar düşünülerek tasarlanmış Bebeğim uygulaması da, bu zorlukları aşabilmek için iyi düşünülmüş diyebilirim. Gün gün bebeğinizin gelişimine özel ipuçlarıyla bebeğinizin gelişiminde bilinçli bir anne olarak rol almak istiyorsanız, bebeğinizin ilk ayağa kalktığı gün, ilk bayramı, ilk deliksiz uyku uyuduğu gün, ilk diş çıkarttığı gün, ilk doğum günü, ilk emeklediği gün, ilk defa güldüğü an, ilk katı yemek yediği gün, ilk kelimesini konuştuğunda, ilk defa oturduğunda, ilk yılbaşı eğlencesinde, ilk defa yürüdüğünde yaşadıklarınızı kayıt altına almak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Sayamayacağım kadar çok özelliği olan Bebeğim'i ücretsiz indirebilirsiniz. Çocuk gelişimine önem veren ebeveynlere kesinlikle tavsiye ederim.

YORUMLAR