Been There, Snapped That

Been There, Snapped That
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Üretici

    Applits

iPhone ve iPad için kullanabileceğiniz Been There, Snapped That sayesinde konum bazlı olarak Flickr fotoğraflarını bulabilirsiniz.

Been There, Snapped That uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz konum tabanlı resim arama uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıktı ve hem kolay kullanımı hem de anlaşılır arayüzü sayesinde bu alanda en iyilerden birisi olduğuna şüphe yok.

Uygulama tam olarak bulunduğunuz yerin çevresinde çekilmiş olan fotoğrafları Flickr üzerinden aramanızı sağlıyor ve böylece çevre bölgelerinizde ilginizi çekebilecek çeşitli konumların nerelerde olduğunu görebiliyorsunuz. Bulduğunuz fotoğrafların çekildikleri konuma gitmek istediğinizde hemen harita yardımıyla fotoğrafın nerde çekildiğini bulabiliyor, dilerseniz kendiniz de bu güzel görüntüyü fotoğraflayabiliyorsunuz.

Dolayısıyla hem çevresini tanımak isteyen kullanıcılar hem de fotoğraflara göz atmak isteyenler uygulamadan faydalanmak isteyeceklerdir. Benzer işlevlere sahip pek bir uygulama olmadığı için kesinlikle göz atmanız gerektiğini söyleyebilirim.

Çevrelerinizde bulunan fotoğraflar Flickr içerisinde aldıkları puanlara göre listeleniyorlar ve böylece kötü fotoğrafları görme şansınız oldukça düşüyor. Aynı zamanda fotoğrafın detaylarını ve hakkındaki bilgileri görebileceğiniz bir detay ekranı da Been There, Snapped That içerisinde unutulmamış.

Bunun yanında harita üzerinde parmağınızı gezdirerek o bölgelere yakın olan Flickr fotoğraflarını da hemen tespit edebilirsiniz. Eğer yenilikçi ve ilginç bir fotoğraf bulma uygulaması arıyorsanız Been There, Snapped That'i gözden geçirin.

YORUMLAR