Belly Fat Workout 5.7 (ios)

Belly Fat Workout

5.7
Belly Fat Workout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Belly Fat Workout uygulaması karın bölgesinde biriken yağları eritmek için tasarlanmış bir spor uygulaması.

Belly Fat Workout, karın bölgesindeki fazlalıkları gidermek amacıyla kullanabileceğimiz faydalı bir egzersiz uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu uygulama sayesinde özellikle hareketsiz bir yaşam tarzına sahip olan kullanıcılar spor salonuna gitmeye ihtiyaç duymadan karın bölgelerini inceltebilirler.

Gerek iş gerekse okul hayatımızda uzun süreler boyunca olduğumuz yerde oturmak zorunda kalıyoruz. Fazla otumanın yol açtığı en büyük problemlerden birisi de karın bölgesinde yağ birikimi oluyor. Hem erkek hem de kadınların en büyük problemlerinden biri olan karın bölgesi yağlanma sorununu Belly Fat Workout sayesinde giderebiliyoruz.

Uygulama içerisinde çok sayıda karın egzersizleri yer alıyor. Egzersizlerin her biri hareketin doğru bir şekilde yapılması garantilemek adına görseller eşliğinde kullanıcılara sunuluyor. Bu hareketleri yaparak kısa sürede yağsız bir karna sahip olabiliriz. Uygulamayı günde 10 dakika kullanmamız yeterli oluyor. Elbette kullanımı alışkanlık haline getirmemiz gerekli.

Uygulamanın arayüzü çok çekici bir tasarıma sahip değil fakat içeriği kullanıcılar memnun edecek düzeyde.

YORUMLAR