Bigpara Mobil 1.9 (ios)

Bigpara Mobil

1.9
Bigpara Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bigpara Mobil uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca finans bilgilerine erişebiliyorsunuz.

Bigpara servisi, kullanıcıların web üzerinden tüm borsa, döviz ve altın bilgilerine erişmelerine yardımcı oluyordu ve servisin mobil cihazlarda kullanımı için hazırlanan iPhone ve iPad uygulaması da tam olarak aynı işlevi görüyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay kullanılır bir yapıya sahip olan uygulama, sık sık finansal bilgilerle ilgilenen ve son gelişmelere sahip olmak isteyen kullanıcılar için tüm gereken bilgileri sunabiliyor.

Finans piyasaları hakkında en son bilgileri sunabilen Bigpara Mobil uygulaması, elbette doğasından dolayı bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor fakat çok yüksek kota tüketimi gerçekleştirmediği için 3G bağlantınızdan da sorunsuzca en son haberleri ve fiyatları görüntüleyebiliyorsunuz.

En son finans haberlerini sunmasının yanında döviz, altın ve borsa verilerini de gösterebilen uygulama, dilerseniz haberlerin altına yorumlar yapabilmenizi ve bildiklerinizi başkalarıyla da paylaşabilmenizi sağlıyor. Dilerseniz bu haberleri daha sonra Facebook veya Twitter üzerinden dostlarınızla paylaşmanız da mümkün.

Her ne kadar derin finansal analizler yapmanıza pek olanak sağlayacak yapıda olmasa da, mobilden bir an önce son bilgileri görmek isteyenler için yeterli olduğunu söyleyebilirim. Fakat daha derin ve gelişmiş detaylara sahip olmak isteyenler biraz daha profesyonel ve hatta ücretli uygulamalara göz atmak isteyebilirler.