Bike Gear Calculator

Bike Gear Calculator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    MatixSoft Inc

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir bisiklet uygulamasıdır.

Bisiklet severlerin ve sık sık bisikletiyle gezilere çıkanların beğeneceğini düşündüğüm bir uygulama olan Bike Gear Calculator her ne kadar sadece teknik bilgisi olanlara hitap ediyormuş gibi görünse de aslında öyle değil.

Ne seviye bisiklet sürücüsü olursanız olun bu uygulamayı faydalı ve kullanışlı bulacağınızı düşünüyorum. Çünkü bu uygulama ile bisiklet yolculuklarınızı en az yorucu ve en yüksek seviyede keyifli hale getirebileceksiniz.

Uygulamanın temel olarak amacı bisikletinizin parçalarını size en uygun şekilde ayarlamanızı sağlamak. Bisikletinize uygun bir zincir almak istediğinizde veya sürekli kullandığınız rotaları daha hızlı katetmek istediğiniz için zincirinizi değiştirmek istediğinizde tek yapmanız gereken bu uygulamadan yardım almak. Uygulama hangi ayarda zincir alırsanız, ne kadar pedal çevirmeye ne kadar mesafe gideceğiniz gibi hesaplamaları yapıyor. Bu sayede doğru zinciri seçebiliyorsunuz.

Uygulamanın Android versiyonu ücretsiz olmasına rağmen iOS versiyonunda cüzi bir miktar para ödemeniz gerekiyor. Bir diğer eksisi ise Türkçe desteği olmaması. Teknik kelimeleri anlamakta zorlanabilirsiniz, fakat bu zorluğu aşarsanız, uygulamayı beğeneceksiniz.

Bisikletle ilgiliyseniz ve bu konulara merak duyuyorsanız, indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR