BitCam 1.0.1 (ios)

BitCam

BitCam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BitCam, siyah beyaz çizgileriyle nostalji yaşatan retro kamera uygulaması.

BitCam, bağlantı sesini işittiğimiz modemleri kullandığımız, internet sayfalarının oldukça yavaş yüklendiği, düşük çözünürlüklü grafiklere bile hayran kaldığımız döneme götürerek nostalji yaşatan retro kamera uygulaması. iPhone kullanıcıları için hazırlanan retro kamera uygulaması tamamen o dönemi yansıtan seçenekler sunuyor.

iPhone için ücretsiz onlarca selfie uygulaması mevcut ancak BitCam kalitesinde fazla seçenek yok; hatta sadece üç renk seçeneği sunan retro tek kamera uygulaması diyebilirim. Popüler Twitter istemcisi Twitterrific ile tanıdığımız Iconfactory tarafından geliştirilen uygulama benim gibi çocukluğunuzda bilgisayarla tanışan biri olarak seveceğiniz bir kamera uygulaması.

Mevcut selfie uygulamalarıyla filtre uygulayarak elde edebildiğiniz eski görünümlü, siyah beyaz, noktacıkların göze battığı fotoğrafları doğal olarak sunan ve siyah beyaz arayüze sahip olan BitCam’de üç piksel çözünürlüğü destekleniyor: FatBits, Standart ve Super-Res.

Geçmişin kısıtlamalarını hatırlatmak amacıyla geliştirilen kamera uygulaması günümüz selfie uygulamalarıyla karşılaştırılmaması gerek. “Nereden nereye” dedirten uygulama DOS kullanıcıları için bulunmaz uygulama niteliğinde.

YORUMLAR