BitTorrent Shoot

BitTorrent Shoot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BitTorrent Shoot, iPhone ve iPad'lerinizden tüm mobil cihazlara büyük boyutlu dosyaları kolayca gönderebileceğiniz yararlı bir iOS dosya paylaşım uygulaması.

BitTorrent Shoot, iPhone ve iPad'leriniz üzerindeki tüm fotoğraf ve videoları Android, iOS ve Windows Phone sahibi arkadaşlarınıza gönderebilmenizi sağlayan yararlı bir iOS uygulaması.

BitTorrent'in uygulaması olan Shoot, ücretsiz olarak sunulmasına rağmen sadece indirme ve ilk 3 dosya gönderimi ücretsiz. Sonrasında fotoğraf ve video gönderimi yapabilmek için uygulama içerisinden bir kereye mahsus satın almanız gerekiyor. Fakat uygulama ile dosya alımları ücretsiz.

Herhangi bir boyu limiti olmayan uygulama sayesinde fotorğaflarınızı toplu olarak ya da büyük boyutlu videolarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilmeniz mümkün kılınıyor.

Peer to Peer teknolojisi kullanılarak yapılan dosya transfer işlemleri mobil cihazınızdaki internet hızına göre dğeişmektedir. 3G ya da WiFi farketmeksizin dosya gönderimi ya da alımı yapabildiğiniz uygulama ile WiFi bağlantısı kullanarak işlem yapmanız büyük ihtimalle dosya transfer işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan BitTorrent Shoot, genel olarak uygulamayı kullanırken temiz bir arayüz sunuyor. Dosya transferleri yapılırken de transfer işleminin detaylarını size rhatça görebileceğiniz şekilde büyük yazılar ile sunuyor.

3 adımda fotoğraf ve video gönderimi yapabilmenizi sağlayan uygulama BitTorrent Shoot sayesinde farklı mobil cihazlar arasında dosya transferi çok basit. Arkadaşlarınız arasında yayıldıkça kullanımı daha yararlı hale gelen uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirip ücretsiz dosya gönderimlerinizi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR