Blokshot Revolution 0.1 (ios)

Blokshot Revolution

0.1
Blokshot Revolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blokshot Revolution, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz yüksek kaliteli bir beceri oyunu.

Blokshot Revlotion, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz enteresan bir beceri oyunu.

Neon grafikleriyle dikkat çeken bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Eğer beceri odaklı oyunlar oynamaktan hoşlanıyor ve görsel kaliteye önem veriyorsanız Blokshot Revolution'ı mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum. Oyundaki temel görevimiz ekranın aşağısında bulunan daire etrafında dönen ateş topuyla blokları vurmak. Ateş topu sürekli olarak daire etrafında dönüyor. Biz de zamanında ekrana dokunarak ateş topunu fırlatıyoruz.

Oyuna giriş yaptığımızda karşımıza renkli ve kaliteli görsellerle karşılaşıyoruz. Özellikle patlama efektleri ve animasyonlar üst düzey bir kalite sunuyor. Oyundaki görsel tasarım diline ek olarak ses efektleri de kalite algısını bir basamak yukarı taşıyorlar. Oyunun hızlı yapısına tamamen uyum sağladıklarını söyleyebilirim.

Blokshot Revolution'da kullanılan kontrol mekanizması bu kategoride yer alan birçok oyunda gördüğümüz basitlikte. Ekrana tek tıklama üzerine kurulu bu mekanizma her ne kadar kolay bir kullanım deneyimi sunsa da bir yandan da işleri zorlaştırıyor. Blokshot Revolution'da başarılı olabilmek için zamanlamayı iyi tutturmak gerekiyor.

Reflekslerinize güveniyorsanız ve görsel yönden tatmin edici bir oyun arıyorsanız Blokshot Revolution beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR