Bolt

Bolt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca

  • TOPLAM İNDİRME

    187

  • Üretici

    Instagram

Bolt uygulaması Instagram tarafından geliştirilmiş, arkadaşlarınıza resim ve video gönderebileceğiniz güzel bir mesajlaşma uygulaması.

Dünyaca ünlü popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram yeni bir uygulamasını mağazalarda paylaştı. Bu sefer sadece fotoğraf paylaşma değil video gönderme imkanı da sunan güzel bir mesajlaşma uygulaması geliştirdi.

Instagram'ın geliştirmiş olduğu yeni uygulamasının adı Bolt. Diğer mesajlaşma uygulamalarına paralel olarak geliştirilmiş olan bu mesajlaşma uygulaması genel olarak aynı özelliklerde çalışıyor. Bazı yenilikler ve değişiklikler ile Bolt'a farklı gözükmesi için özellik yüklenmiş.

Bolt'ta mesaj göndermek ve silmek yapılabilecek en kolay şekle getirilmiş. Mesela çektiğiniz ama beğenmediğiniz bir fotoğrafı silmek istediğiniz zaman telefonu sallamanız yeterli oluyor. Telefonu salladıktan sonra fotoğraf artık karşınıza çıkmayacak. Bunun yanı sıra metin mesajlarını da hızlı bir şekilde silebiliyorsunuz. Sık görüştüğünüz arkadaşlarınıza özel listeler oluşturabilir ve bu listeler yardımıyla kolaylıkla sohbet edebilirsiniz. Öncelikli olarak rehberinde çok kişiye sahip olanların vazgeçilmezi olan bu listeler kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. 

Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz. Bolt sisteminize yüklendikten sonra telefon rehberiniz sayesinde hiç uğraşmadan arkadaşlarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha sonra hemen mesajlaşmaya başlayıp başlamamak sizin elinizde.

 

YORUMLAR