BroApp

BroApp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad için hazırlanmış olan BroApp sayesinde sevgilinize otomatik olarak SMS ve WhatsApp mesajları gönderebilirsiniz.

BroApp uygulaması, sevgilisi olup da hem vakti kısıtlı olanlar hem de arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Genellikle meşgul olunduğunda sevgilimize mesaj atmakta zorlandığımız ya da onunla ilgilenmeyi unuttuğumuz için, bu soruna çözüm olarak üretilen uygulama sayesinde hiç bir zaman ona mesaj göndermeyi unutmayacaksınız.

Çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, sadece bir kaç adımda gereken tüm aşamaları geçmenize izin veriyor. Sevgilinizin numarasını, ona otomatik olarak gönderilecek mesajları ve ne zaman gönderi yapılacağını belirledikten sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp uygulamanın işini yapmasını beklemek.

Yanlışlıkla gönderilen mesajların önüne geçebilmek için konum bilgilerini de kullanan uygulama, böylece kız arkadaşınızla aynı ortamda bulunduğunuzda mesaj atmayı kesecektir. Otomatik olarak gönderilen mesajların yanında size mesaj göndermeniz için hatırlatmalar yapmasını da sağlayabiliyorsunuz.

Her ne kadar her koşulda kullanılabilecek bir uygulama olmasa da arada bir onu hatırladığınızı belli etmek için güvenle kullanabilirsiniz. Uygulamada yer alan hazır mesajları düzenlemek ve yerlerine Türkçe mesajlar yazmak da mümkün. Telefonunuzdaki varsayılan SMS uygulamasının yanında WhatsApp da destekleyen uygulama böylece farklı uygulamalardan mesajlar gönderilmesine de olanak tanıyor.

YORUMLAR