Budget Türkiye 1.4 (ios)

Budget Türkiye

1.4
Budget Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Budget Türkiye uygulaması gönül rahatlığıyla araç kiralayabileceğiniz hızlı ve güvenli bir uygulama.

Araç kiralamak isteyenlerin güvenle tercih edebileceği Budget Türkiye resmi uygulamasını iOS cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

128 ülkede 2400’den fazla şubesiyle dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden biri olan Budget, araç kiralamak isteyen fakat her şirkete güvenemeyen kullanıcıların güvenle tercih edebilecekleri bir şirket diyebilirim. Kiralama işlemleri için ofise gitmenize gerek kalmadan, uygulama üzerinden rahatlıkla rezervasyon yapabileceğiniz Budget Türkiye uygulamasında aracı alacağınız ofisi, tarih, saat ve iade tarihi gibi bilgileri vermeniz gerekiyor. Bu adımları tamamladıktan sonra ilgili ofise giderek aracı direkt olarak teslim alabiliyorsunuz.

Yurt dışı araç kiralama hizmeti de sunan uygulamada, kiralama noktalarını harita üzerinden veya liste şeklinde görüntüleyebilmeniz de mümkün. Araç kiralamak isteyenler için sunulan çeşitli kampanyaları da görebileceğiniz uygulamada, farklı bir şehire gideceğinizde yardımcı olacak bir Şehir Rehberi de sizlere sunulmuş. Hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralayabileceğiniz Budget Türkiye uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR