Camera+ 2 2.0.2 (ios)

Camera+ 2

Camera+ 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  51

 • Üretici

  LateNiteSoft

Camera+ 2: iPhone için manuel mod, ayarlar sunan en iyi kamera uygulaması

Camera+ 2, iPhone ve iPad için gelişmiş kamera uygulaması olarak iOS platformunda öne çıkıyor. Android telefonların kamera uygulamalarındaki manuel ayarları iPhone’lara taşıyan en iyi kamera uygulamalarından Camera+’ın yenilenen sürümü daha yetenekli ve çok daha hızlı çalışıyor.

iPhone’unuz için elle ayarlamalar yaparak daha profesyonel fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlayan kamera uygulamalarından biri Camera+. iOS kullanıcılarına özel bir manuel kamera uygulaması olan ve 14 milyondan fazla indirmeyle platformdaki en iyi kamera uygulaması olduğunu gösteren Cemera+’ın ikinci sürümü, iPhone’un kamerasındaki gelişim göz alına alınarak daha da geliştirilmiş. iPhone’un sadece otomatik modda çekim yapmaya izin veren kamera uygulamasıyla karşılaştırılamayacak/kıyaslanamayacak derecede iyi. Ücretli ancak fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Android telefonların manuel modda harika işler çıkartan gelişmiş kamera uygulamalarını iPhone’unuzda istiyorsanız kullanabileceğiniz en iyi kamera uygulaması Camera+ 2. Camera+ 2’nin en iyi özelliklerinden bazıları:

 • Her Şey İçinde: iPhone’da da iPad’de de kullanabilirsiniz. Tüm cihazlarınızda aynı çekim ve düzenleme araçlarını tutarlı bir şekilde kullanır, iPad’de çoklu görev avantajından faydalanırsınız. Tüm özellikler, filtreler ve araçlar tüm platformlar için sayın alma işleminize dahildir, uygulama içi satın alım yoktur.
 • Manuel Kontroller: Enstantane hızı,  ISO ve beyaz dengesi dahil en iyi fotoğraf ve video çekimi için ihtiyaç duyacağınız tüm manuel kontroller vardır. Çift lensli iPhone kullanıyorsanız geniş ve tele arasında seçim yapabilirsiniz. Bas-çek fotoğrafçılardansanız manuel kontrolleri ekrandan alabilirsiniz.
 • RAW Çekme ve Düzenleme: RAW çekimini etkinleştirerek cihazınızın kamerasının tam performansını ortaya çıkarın. Dahili RAW düzenleyici ile RAW görüntüleri geliştirebilir veya bilgisayarınızda hali hazırda kullandığınız araçlarla düzenleyebilirsiniz.
 • Derinlik Yakalama ve Düzenleme: iPhone 7 Plus, 8 Plus, X gibi çift kameralı modellerde derinlik yakalama modu kullanılabilir oluyor. Derinlik modunu etkinleştirdiğinizde Camera+ 2, derinlik bilgilerini görüntüyle yan yana kaydediyor ve düzenleyiciden uzak veya yakın (seçici olarak) objeye uygulayabiliyorsunuz.
 • Çekim Modları: Kameraya gülümsediğinizde otomatik olarak çekim yapması için Gülme modunu kullanın. Net, keskin fotoğraflar çekmek için Sabitleyici modunu etkinleştirin. Gün ışığında bile uzun pozlamalar almak için Yavaş Deklanşör moduna alın. Seri Çekim ve Zamanlayıcı modları kullanabileceğiniz diğer modlar.
 • En İyi Fotoğraf Kitaplığı Entegrasyonu: Fotoğraflarınız için tüm düzenleme araçları fotoğraf kitaplığınızda. Fotoğraf kitaplığı ve ışık kutusu arasında butona dokunarak kolayca geçiş yapın. Veya fotoğraflarınızı kopyalamak, paylaşmak için iPad’de sürükle-bırak hareketini kullanın. Fotoğraflarınızı bilgisayarınız veya diğer uygulamalarınıza kolayca aktarmanız için Dosyalar ve iTunes entegrasyonu da var.
 • Daha Hızlı ve Daha Etkili: iOS’in en yeni görüntü işleme teknolojilerinden tam anlamıyla faydalanan yepyeni düzenleme araçları sunar. Düzenleme yapmak, paylaşmak ve dışa aktarmak, her zamankinden daha hızlı.

YORUMLAR