Camera FX PRO 2.0 (ios)

Camera FX PRO

2.0
Camera FX PRO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken Camera FX PRO ile fotoğraflarınıza farklı dokunuşlar yapabilir ve onları daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Camera FX PRO ücretsiz olmasıyla dikkat çeken kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Kullanıcıların yaratıcılıklarını konuşturmaları için özel olarak tasarlanmış olan bu uygulama ile fotoğraflarınıza farklı efektler katabilir ve onları daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Uygulamada farklı özelliklere ve renk düzenlemelerine sahip efektler bulunmakta. İster yeni bir fotoğraf çekmiş olun, ister var olan bir fotoğrafı düzenlemek isteyin, bu efektleri kolayca ekleyebiliyorsunuz. Efektlere ek olarak onlarca sayıda filtre de bulunmakta. Fotoğrafların renk ayarlarıyla oynayarak ortaya farklı sonuçlar çıkaran bu filtreler oldukça ilgi çekici bir şekilde tasarlanmış.

Uygulamayı kullanmak son derece basit ve hızlı. Düzenlemek istediğiniz fotoğraf ekranda beliriyor ve siz de alt kısımdan dilediğiniz efekt ve filtreleri seçiyorsunuz. Zaten fotoğraf düzenleme uygulamaları genel olarak kolay kullanım özelliklerine sahip. Yine de ara sıra karmaşık uygulamalara denk gelebiliyoruz fakat Camera FX PRO bu tarz bir uygulama dğeil, her özellik çok kolay kullanılabiliyor.

Siz de fotoğraflarınızı oldukları gibi bırakmak yerine onlara farklı efektler katmak istiyorsanız, Camera FX PRO aradığınız uygulama olabilir.