Candy Camera 1.2 (ios)

Candy Camera

1.2
Candy Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,617

  • ÜRETİCİ

    JP Brothers, Inc.

Candy Camera en çok tercih edilen fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor ve tamamen ücretsiz olarak sunulmakta.

Candy Camera fotoğraflarınıza göz alıcı efektler ve filtreler ekleyebileceğiniz sade ve işlevsel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. En çok tercih edilen fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yeralan Candy Camera’nın en önemli özelliği kullanıcılara efektleri gerçek zamanlı olarak görmelerine imkan tanıması olarak belirtilebilir.

Candy Camera’da 30’dan fazla ilgi çekici ve şık filtre bulunuyor. Eğer Instagram’ı aktif bir şekilde kullanıyor fakat sunulan filtreleri yetersiz bulunyorsanız Candy Camera ile çok daha fazla filtreye kavuşabilirsiniz. Kolay kullanım özellikleri sayesinde hızlı bir şeklilde kullanılabilen Candy Camera’da özçekim fotoğraflar çekmeyi sevenler için de birçok seçenek bulunuyor. Bunlara ek olarak kesme, döndürme gibi temel özellikler de uygulamada mevcut.

Fotoğraflarınızın kontrast, doygunluk ve parlaklık değerlerini de yine Candy Camera’yı kullanarak ayarlayabilirsiniz. Eğer siz de fotoğraf çekmeye hevesliyseniz ve bu amaca yönelik kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç arıyorsanız Candy Camera’yı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR