Candy Crush Friends Saga 0.14.16 (ios)

Candy Crush Friends Saga

Candy Crush Friends Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    494

  • Üretici

    King

Lezzetli ikramlarla dolu yeni Candy Crush şeker oyunu

Candy Crush Friends Saga, mobilde 1 milyar indirmeyi geçen şeker patlatma oyunu Candy Crush’ın yenisi. Daha da çekici görseller, yeni oyun modları ve yardımcı sevimli karakterlerle bizleri karşılayan yeni Candy Crush şeker oyunu, internetsiz oynanabiliyor.

iOS platformunda da ücretsiz indirilebilir olan üçlü eşleştirme oyununda şeker krallığına dağılan arkadaşınızı bulmak için uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Yüzlerce şeker bulmacayı çözmeyi hazır mısınız?

King’in her yaştan kişiyi telefona bağladığı şeker patlatma oyunu Candy Crush’ın son sürümü Candy Crush Friends Saga’da şeker patlatmaya devam ediyorsunuz. Bu sefer yanınızda eşsiz güçleri olan sevimli mi sevimli dostlarınız var. Kurabiyeyi çikolataya daldırma, mamut ve ahtapotları kurtarma gibi özel görevleri de içine alan yüzlerce şeker bölüm sizi bekliyor. Her zamanki gibi rengarenk, ağzınızı sulandıracak oyun alanında şekerleri eşleştirerek ilerliyorsunuz. Belli hamlede hedefinize ulaşmanıza çalışıyorsunuz. Bu arada yeni oyun daha da şeker. Kurabiye, reçel, çikolata ve lezzetli ikramlarla dolu bölümlerde oynarken bir şeyler atıştırma isteği duyabilirsiniz.

YORUMLAR