Çankaya Mobil Belediye 1.0.6 (ios)

Çankaya Mobil Belediye

Çankaya Mobil Belediye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ankara'nın Çankaya İlçesi sakinleri için Çankaya Belediyesi tarafından hazırlanmış bu resmi uygulama ile e-belediye işlemlerinizi gerçekleştirin, güncel duyuru ve haberlere ulaşın.

Çankaya Mobil Belediye, Ankara'nın Çankaya ilçesine özgü ve belediye tarafından geliştirilen Resmi uygulamasıdır. Her işlem için kapıda beklemenin gereksizleştiği teknolojik devrimlerden belediyelerin de etkilenmesi vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlarken Çankaya Mobil Belediye de işinizi hızlandıracak pratik bir uygulama olarak anılmaya değer bir yer ediniyor. Resmi ve güncel olan, Çankaya Belediyesi tarafından servis edilen bilgilere Çankaya Mobil Belediye sayesinde cebinizden ulaşabileceksiniz.

Çankaya Mobil Belediye uygulamasının sağlamış olduğu e-Belediye hizmeti sayesinde bürokratik işlerinize de modern bir hız kazandırmış oluyorsunuz. Uygulamanın size sunmuş olduğu hizmetler arasında sicil kaydı, borç sorgulama, ihale takipleri ve benzeri işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İstek ve Şikayet formu da olan uygulamada yerel yaşam hakkında dile getirmek istediğiniz konuları her yerden iletme şansınız var.

Çankaya Mobil Belediye uygulamasının menüsünde sizi bekleyen seçenekler şu şekilde:

Borçlarım:
Belediye'de sıra beklemeksinizin sahip olduğunuz borçlar hakkında bilgi edinebiliyorsunuz.

Borç Sorgulama:
Farklı bir sicil numarasıyla yapmak isteyeceğiniz bir sorgulama işleminde bu opsiyon yardımcınız olacaktır.

Sicil No:
Sicil numaranız hakkında ulaşmak istediğiniz kapsamlı bilgiler için bu seçenek doğru adresiniz.

Rayiç Değer:
Arsa ve rayiç değer sorgulama için hangi kurumlara ulaşmanız gerektiğini bilmiyorsanız ve Çankaya ilçesinde kaybolmak istemiyorsanız buradaki seçenek sizin için ideal.

İstek/Şikayet:
İlçe sakini olarak dile getirmek istediğiniz öneriler, istekler ve şikayetler için resmi dilekçe zorunluluğu olmadan bu Çankaya Mobil Belediye sayesinde yazabiliyorsunuz.

Çankaya ilçesinde yaşayan herkese pratik bir yaşam sunan bir uygulama, yerel sakinleri için olmazsa olmaz.

YORUMLAR