CARROT Hunger 1.0 (ios)

CARROT Hunger

1.0
CARROT Hunger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CARROT Hunger uygulaması ile gün içerisinde aldığınız kalori miktarını hesaplayabilirsiniz.

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için yapılması gerekenlerin başında iyi beslenmek ve spor yapmak geliyor. CARROT Hunger isimli bu uygulama kullanıcılara hem beslenme alışkanlıklarını iyi yönde düzenlemeleri konusunda yardım ediyor hem de daha fazla kalori yakmaları için hareket etmeye teşvik ediyor.

Uygulamanın temel özellikleri arasında yediğimiz yiyeceklerin ne kadar kalori taşıdıklarını hesaplaması geliyor. Kullanıcılar CARROT Hunger'ı kullanarak yedikleri besinlerin ne kadar kaloriye sahip olduklarını takip edebiliyor ve hatta gün sonunda o gün ne kadar kalori aldıklarına göz atabiliyor. Elbette bunu yapabilmesi için uygulamaya yardım etmemiz gerekiyor. Başka bir ifadeyle yediğimiz her şeyi uygulamaya girmemiz gerekiyor ki o da gerekli hesaplamaları yapabilsin. CARROT Hunger bu konuda kullanıcılara bildirimler göndererek unutmalarını engelliyor.

Kullanıcılar bu uygulama ile kendilerine kalori yakma hedefleri belirleyebilir ve bu hedeflere ulaşmak için kendilerini motive edebilirler. Uygulama sürekli olarak alınan kaloriyi hesapladığı için kullanıcılar da bu kaloriyi yakmak için hareket etmeye çalışıyorlar. Bir nevi motivasyon etkisi yaratıyor da denebilir.

Genel olarak CARROT Hunger son derece iyi çalışan ve kullanıcıların beslenme alışkanlıklarını değiştirebilecek kapasiteye sahip bir uygulama. Eğer siz de yediklerinize dikkat ediyor ve aldığınız kalori miktarını detaylı bir şekilde hesaplamak istiyorsanız CARROT Hunger'ı denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR