CARROT To-Do 4.1.2 (ios)

CARROT To-Do

CARROT To-Do
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CARROT To-Do, yapılacaklar listesi hazırlayarak bu listeyi düzenlemenizi ve yönetmenizi sağlayan kullanışlı ve yararlı bir iOS uygulamasıdır.

CARROT To-Do, iOS cihazlar ile birlikte kullanabileceğiniz oldukça kapsamlı ve kullanımı kolay bir yapılacak listesi hazırlama uygulamasıdır. Eğer yoğun bir programa sahipseniz ve yapacaklarınızı gerçekleştirirken zorluk yaşıyorsanız CARROT To-Do tam size göre bir uygulama. Uygulama marketi üzerinde benzer türde bir çok uygulama olmasına rağmen CARROT To-Do rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır.

CARROT To-Do uygulaması bir kişilik ile birlikte geliyor. Bu karakter ile birlikte bir çok özelliğe sahip olan uygulama muhteşem bir yapılacaklar listesi uygulamasıdır. İçerisinde bulunan bayan karakter, işlerinizi doğru ve düzenli olarak yapmanız durumunda sizi ödüllendiriyor. Fakat yapmanız gerekenleri doğru ve zamanında yapmazsanız size kızıyor.

Uygulama içerisinde kilidini açarak kullanabileceğiniz hatırlatıcı ve mini oyunlar gibi özellikler bulunuyor. ayrıca uygulama içerisinde bazı özel görevler bulunmaktadır. bu görevleri tamamlamak biraz zor ve zaman alabilir. Uygulama içerisinde size yardımcı olacak olan bayanın size sunacağı 400'den fazla farklı hediye bulunmaktadır. Fakat öncelikle onu mutlu etmelisiniz.

Geniş kapsamlı ve bir çok yararlı özelliğe sahip yapılacaklar listesi hazırlama uygulaması arıyorsanız CARROT To-Do uygulamasını satın alarak kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR