Catch the Ark 6.1 (ios)

Catch the Ark

6.1
Catch the Ark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Catch the Ark, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu.

Catch the Ark, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir sonsuz koşu oyunu olarak dikkatleri üzerine topluyor.

Birçok otorite tarafından türünün en iyileri arasında gösterilen ve kaliteli atmosferiyle bu konuda haklı olduğunu sonuna kadar gösteren Catch the Ark'ı cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirip keyfini çıkarabiliyoruz.

Oyunda peşlerinden son sürat gelen sel akıntısından kaçmaya çalışan Titan, Boon ve Zuzu'ya yardım etmeye çalışıyoruz. Basit bir sal üzerinde mücadelelerini sürdüren bu sevimli karakterlerin hiçbir engele çarpmadan selden kaçmalarına yardımcı olmalıyız. Bu sebepten dolayı hızlı parmak hareketleri ile önümüze çıkan tüm engellerden kaçmamız gerekiyor. Yolculuğumuz sırasında karşımıza tuhaf yaratıklar, tehlikeli timsahlar ve balıklar çıkıyor.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de onlarca farklı bölüme sahip olması. Oyuncuları tamamiyle serbest bırakmak yerine heyecanlarını belirli görevler ile daima dorukta tutmayı amaçlıyor.

Facebook arkadaşlarımızla mücadele edebilmemize imkan veren Catch the Ark, sonsuz koşu oyunlarından keyif alanların kaçırmaması gereken seçenekler arasında.