Chefs Feed

Chefs Feed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chefs Feed şef tavsiyelerine yer veren bir mobil yemek keşfetme uygulamasıdır

Chefs Feed kullanıcılara yemek keşfetme konusunda yardımcı olan ve bir yemek rehberi görevi gören bir mobil yemek uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Chefs Feed uygulaması içerisinda dünyaca ünlü şeflerin değerli yemek yorumlarını bir araya getiriyor. Farklı yemekler hakkında bu şefler tarafından yapılmış incelemelere iPhone veya iPadiniz üzerinden tek bir dokunuşla erişebiliyorsunuz ve yeni yemekler hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. Eğer aynı yemekleri yemekten sıkıldıysanız Chefs Feed ile yeni tatları keşfedebilirsiniz.

Chefs Feed sosyal etkileşim kurabileceğiniz bir yemek uygulaması olarak da size hizmet ediyor. Chefs Feed ile yemek planları yapabilir ve arkadaşlarınızı bu planlara davet edebilirsiniz. Chefs Feed ile yediğiniz yemekler hakkında yorumlar yaparak diğer kullanıcılarla bu yorumları paylaşabilirsiniz. Benzer şekilde diğer kullanıcıların yorumlarına da göz atabilirsiniz. Chefs Feed içerisinde yemeklerle ilgili videolar, hikayeler ve günlük yemek haberleri gibi çeşitli ek içerikler de yer alıyor. 

Eğer yemekler hakkında yeni şeyler keşfetmek isterseniz Chefs Feed uygulaması hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR