Chicken Raid

Chicken Raid
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chicken Raid eğlenceli atmosferiyle her yaştan oyunseverin beğeniyle oynayabileceği bir oyun.

Chicken Raid, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Eğlence dozu yüksek bir oyun deneyimi vaat eden Chicken Raid'i büyük küçük herkes beğeniyle oynayacaktır.

Oyundaki temel amacımız sürekli olarak problem çıkartan ve agresif tavırlar sergileyen tavukları etkisiz hale getirmek ve bölümleri bu şekilde tamamlamak. Söz konusu bu problemli tavukları ortadan kaldırma görevi bize düşüyor.

Bu görevi yerine getirebilmek için yapıları üzerlerine yıkmamız gerekiyor. Isırdıkları için direkt olarak tavuklara müdahale edemiyoruz. Yapıları yıkabilmek için parmağımızı bu yapıların zayıf yerlerine dokundurmamız yeterli oluyor. Zincirleme reaksiyonlar oluşturarak mümkün olan en az hamleyle yapıları yerle bir etmemiz gerekli.

Oyunda toplamda 96 bölüm yer alıyor ve bu bölümler kolaydan zora ilerleyen bir seviyede sunuluyor. Fakat merak etmeyin tatlı bir zorluk seviyesi olduğu için ter döktürmek yerine keyif veriyor.

Genel anlamda keyifli bir oyun olarak zihinlerimizde yer eden Chicked Raid kategorisinin en iyi olmayabilir fakat kesinlikle yabana atılmaması gereken bir seçenek.

YORUMLAR