Cinemask 2.2 (ios)

Cinemask

2.2
Cinemask
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi sinema filmlerinizi oluşturmak istiyorsanız, Cinemask uygulamasını deneyebilirsiniz.

Cinemask uygulamasını kullanarak iOS cihazlarınızdan videolarınızı ve canlı fotoğraflarınızı sinemaya dönüştürebilirsiniz.

Kendi sinema filmlerinizi oluşturabileceğiniz oldukça başarılı bir video düzenleme uygulaması olan Cinemask, videolarınızı ve canlı fotoğraflarınızı kullanabilmenizi sağlıyor. Kamerayı sabitleyerek çektiğiniz videoları uygulama üzerinden açarak düzenleme işlemlerine başlayabileceğiniz uygulamada, çalışmalarınızı hem video hem de GIF olarak kaydedebiliyorsunuz.

Videolarınızdaki kareleri seçerek sinema filminizi düzenleyebilmenize olanak tanıyan Cinemask uygulamasında, ince ayarlı yakınlaştırma seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Videoları belirli bir uzunlukta kırpabileceğiniz, ters döngü videoları oluşturabileceğiniz ve döngü sayısını seçebileceğiniz Cinemask uygulamasında benzersiz videolar oluşturmaya başlayabilirsiniz. Eğer siz de kendi filmlerinizi oluşturmak istiyorsanız, Cinemask uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza 12.99 TL ücret ödeyerek indirebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • Video ve GIF oluşturma
  • Videoları kırpma
  • Video ve canlı fotoğrafları yükleme
  • 50x yakınlaştırma
  • Ters döngü videoları oluşturma

YORUMLAR