Çiz Gitsin

Çiz Gitsin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad'inizde diğer oyuncular ile birlikte oynayarak çizilenleri tahmin etmeye çalıştığınız bu oyun hoşunuza gidecektir.

Çiz Gitsin uygulaması iPhone ve iPad mobil cihazlarında Türkçe oyun oynamak isteyenlerin favorisi olabilecek ve hem yaratıcı hem de rekabeti körükleyici oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olan ancak bazı avantajlar kazanmak için ücretli jeton desteği sunan oyunda çizdiklerinizi insanların tahmin etmesini sağlıyor ve böylece kıyasıya bir rekabet ortamına giriyorsunuz.

Yahut siz de diğer insanları çizdiklerini tahmin etmeye çalışacak puan toplayabilir ve daha fazla oynadıkça daha fazla jeton kazanarak kelimeleri daha kolay bir şekilde tahmin etmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanında kendinize rakipler ararken sürekli oyunu kurcalamak ve başında olmak zorunda değilsiniz. Bildirim desteği sayesinde oyun biriyle eşleştiğinizde ya da yeni oyun geldiğinde sizi bilgilendirebiliyor.

Oyun tur sistemi ile oynandığından dolayı sürekli kafanızı meşgul etmek yerine ara ve molalarınızda hamlelerinizi yapabileceğiniz, boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir yapıya sahip.

YORUMLAR