Clash of Kings 1.0.80 (ios)

Clash of Kings

Clash of Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Kings, kendi krallığınızı kurarak diğer oyunculara karşı online olarak savaşacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir iOS strateji oyunu.

Clash of Kings, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların kendi imparatorluklarını kurarak 7 farklı krallığı yönetmesi gereken heyecanlı ve gerçek zamanlı bir iOS strateji oyunu. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunun Android versiyonu da bulunuyor.

Strateji oyunları kategorisinde uzun süredir ilk sırayı kaptırmayan Clash of Clans'a benzerliği ile dikkat çeken oyunda, tema ve oyun yapısı biraz daha farklı fakat genel anlamda bakıldığında aslında aynı oyunlar.

Oyunda kendi şehrinizi kurup güçlenmek zorundasınız. Ayrıca hayatta kalabilmek ve sağlam bir şehir kurabilmek için diğer krallıkları fethetmeniz gerekiyor. Aksi taktirde büyük balıklara yem olmaktan kurtulamazsınız. Online olarak diğer oyuncular ile birlikte oynayıp savaşacağınız oyunda başarılı olmanın en önemli noktası, krallıklarınızın sağlam bir savunmaya ve güçlü birer orduya sahip olması.

İmparatorluğunuz genişledikçe daha fazla kaynak elde etmeye çalışmak en büyük amacınız olmalı. Eğer kaynak getiriniz çok olursa oyunda her zaman istediklerinizi daha hızlı yapabiliyorsunuz. Aksi durumda ise kaynakların yeterli seviyelere gelmesi için beklemek zorunda kalıyorsunuz.

Gerçek zamanlı olarak diğer oyuncular ile savaşacağınız oyunda savaşları kazanmak için düşmanlarınızın şehirlerinin zayıf noktalarını görmeniz ve saldırılarınızı buna göre geliştirmeniz önemli. Eğer bunu başaramazsanız, ordularınız haşat olur ve bir anda rakiplerinizin savunmasının arasında yok olurlar.

Oyunda bir çok krallık olmasına rağmen sadece tek bir kral var ve eğer siz bu kral olmak istiyorsanız, oyunu gerçekten dikkatli ve bolca oynamanız gerekiyor. Çok oynadığınızda malesef şarj düşmanı olan bu oyunu, şarjınızın az olduğu ve bitmemesi gerektiği durumlarda daha az oynamanızı tavsiye ederim.

Oyunu iPhone ve iPad'lerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz fakat benzer türdeki pek çok oyundaki gibi oyun içi mağazadan altın alarak gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

YORUMLAR