Coach Tuner 1.5.2 (ios)

Coach Tuner

Coach Tuner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coach Tuner, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz basit bir akort etme uygulamasıdır.

Coach Tuner, akustik ve elektro gitara yeni başlayanların oldukça hoşuna gidecek bir akort uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamada çok kolay bir şekilde gitarınızın akort durumunu kontrol edebilir ve gerekli geliştirmeleri yapabilirsiniz. 

Enstrüman çalanların ortak sorunu (özellikle yeni başlayanların) büyük ihtimalle akortlardır. İstedikleri tonu yakalayabilmek için mutlaka iyi bir ayar yapmaları gerekir. Akıllı cihazlarımız olmadan önce iyi bir kulağı olanlara götürür yardım isterdik. Şimdi ise teknolojiye ne kadar şükretsek az. Çeşitli uygulamalar sayesinde bu işi de kolaylıkla halledebiliyoruz. Coach Tuner'da bunlardan biri ve istediğiniz tonu yakalamanıza olanak tanıyor.

Uygulamanın oldukça basit olduğunu söyleyebilirim. Akustik veya elektro gitarınızda standart tonlara ulaşmanız için ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra mikrofona erişmesine izin veriyorsunuz ve ekrandaki barda 'OK' yazana yani standart tona ulaşana kadar çaba sarf ediyorsunuz. Sizi çeşitli uyarlarla da yönlendiriyor. Tek kötü yanı sadece standart paketi kullanabiliyor oluşumuz. Diğerlerine erişebilmek için satın almamız gerekiyor. 

Coach Tuner'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Enstrüman çalmaya yeni başlayanların mutlaka işine yarayacaktır.

YORUMLAR