Cochlear Sounds of Life

Cochlear Sounds of Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cochlear Sounds of Life, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak fotoğraflarınıza ses ve şarkılar ekleyebileceğiniz eğlenceli ve etkileyici bir iOS uygulamasıdır.

Fotoğraflarınızın konuştuğu pek görülen bir olay değildir. Fakat Cochlear Sounds of Life uygulamasına sahipseniz artık bu da mümkün. Farklı ve etkleyici bir uygulama olan Cochlear Sounds of Life, fotoğraflarınıza ses eklemenizi ve onların konuşmasını sağlıyor. Uygulamayı kullanarak özel anlarınızın fotoğraflarınızı çekerken bu fotoğraflara ses ekleyebiliyorsunuz.

Uygulama ile fotoğraf çekerken fotoğraflarınıza 5 ile 10 saniye arasında ses ekleme imkanınız bulunuyor. Fotoğraflarınızı adeta ölümsüzleştiren Cochlear Sounds of Life uygulaması ile çektiğiniz sesli fotoğraflara görüntülemek için uygulamanın kendi içerisinde oluşturduğu galeriye girmelisiniz.

Hayatınızın her anını kapsayacak fotoğraflar çekerek, günlük olarak listelenmiş şekilde görüntüleyebileceğiniz albümler oluşturan uygulama sayesinde, en güzel anlarınızı arkadaşlarınız ile Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

iPhone veya iPad sahibiyseniz ve etkileyici bir fotoğraf uygulaması arıyorsanız, Cochlear Sounds of Life uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR