College Football Hero

College Football Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

College Football Hero, beceri oyunlarından hoşlanan herkesin sevebileceği bir yapım.

College Football Hero, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı ve heyecan dozu yüksek bir beceri oyunu. Tema olarak Amerikan futbolu konseptine sahip olan College Football Hero'daki temel amacımız rakip oyuncuları geçmek ve skor yapmak.

Oyunda seçebileceğimiz 25 farklı takım bulunuyor. Bu takımlardan istediğimizi seçebiliyoruz. Hangi takımı seçersek seçelim oyunun dinamikleri aynı kalıyor. Temel amacımız ekranın soluna ve sağına tıklayarak rakiplerin arasından kaçarak ilerlemek. Bunu başarması pek kolay olmuyor çünkü ilerlediğimiz saha boyunca sürekli olarak rakip takımın oyuncuları önümüzü kesmeye çalışıyorlar.

College Football Hero'da tek dokunma üzerine kurulu bir kontrol mekanizmasına yer verilimiş. Ekrana yapacağımız tek bir dokunuş ile oyuncumuzun ilerlediği yolu değiştirebiliyoruz.

Oyunun en hoşumuza giden noktası ise dünya tarafından diğer oyuncularla da mücadele edebilme şansına sahip olmamız. Bu sayede tek başımıza rekor denemeleri yapmak yerine diğer oyuncularla daha çekişmeli mücadelelere katılabiliyoruz.

Pikselleştirilmiş retro grafiklere sahip olan College Football Hero beceri ve reflekslere dayalı bir oyun oynamak isteyen herkesin denemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR