Color Splash Effects

Color Splash Effects
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Splash Effects sayesinde fotoğraflarımızı siyah beyaz yapıp istediğimiz rengin ön plana çıkmasını sağlayabiliyoruz.

Color Splash Effects, fotoğraf çekmekten keyif alan ve çektikleri fotoğraflara farklı efektler katarak onları daha ilgi çekici bir hale getirmek isteyenlere hitap ediyor. Pratik bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız bu uyuglama tam size göre.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde çektiğimiz fotoğraflara siyah-beyaz efekti ekleyebiliyor ve istediğimiz bölümleri renkli bırakabiliyoruz. Bu sayede renkli bıraktığımız bölümler siyah-beyaz kısımlar arasında öne çıkarak çok şık bir görünüm ortaya çıkartıyor.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle fotoğraf seçmemiz gerekiyor. Daha önce çektiğimiz fotoğraflardan birisini seçebilir veya o an yeni bir tane seçebiliriz. Bu aşamadan sonra uygulama fotoğrafı otomatik olarak siyah beyaz yapıyor. Biz de parmağımızla renkli kalmasını istediğimiz bölümleri boyuyoruz. Herhangi bir hata yaparsak gri fırçayı seçip o bölümü tekrar siyah beyaz hale getirebiliyoruz.

Ortaya ilginç çalışmalar çıkartabileceğiniz bu uyuglama sayesinde sosyal medyada ilgi görecek çalışmalar yapabilirsiniz. Instagram'ı sıkı bir şekilde takip ediyorsanız Color Splash Effects nihai yardımcınız olacak.