Comic Booth: Comic Your Face

Comic Booth: Comic Your Face
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Comic Booth: Comic Your Face ile saniyeler içerisinde eğlenceli fotoğraflar yaratabilirsiniz.

Comic Booth: Comic Your Face kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinde kayıtlı olan fotoğraflarına çizgi roman görünümü kazandırma imkanı tanıyan ücretsiz bir kamera uygulamasıdır.

Televizyonlar yaygınlaşmadan önce oldukça ilgi gören çizgi romanlar Batman ve Superman gibi süper kahramanların ortaya çıkmasını sağlamış, günümüzde birçok başarılı sinema filminin ve video oyununun kaynağı olmuştu. Bu çizgi romanlar kendilerine has bir stile sahipti. İşte Comic Booth: Comic Your Face bize kendi fotoğraflarımızı kullanarak bu stile sahip fotoğraflar yaratabilme olanağı sağlıyor.

Comic Booth: Comic Your Face ile temel olarak iOS işletim sistemine sahip mobil cihazımızın fotoğraf galerisinde kayıtlı olan fotoğrafları kullanıyoruz ve yüzümüzü çizgi romanlar içerisine monte ediyoruz. Uygulama bize sadece yüzümüzü çizgi romanlara monte etme imkanı sunmuyor. Comic Booth: Comic Your Face ile kendi resimlerimize farklı maskeler, konuşma balonları, metinler ve değişik efektler ekleyebiliyoruz. Fotoğraflarımıza eklediğimiz metinleri ve konuşma balonlarını yapılandırabildiğimiz gibi yüzümüzün resime tam oturması için fotoğrafımızı büyültüp küçültebiliyor ve döndürebiliyoruz.

Comic Booth: Comic Your Face ile yarattığınız çizgi roman tarzındaki fotoğrafları direkt olarak iOS cihazınızın fotoğraf galerisine kaydedebileceğiniz gibi Faecbook, Twitter ve e-posta yoluyla paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR