ContentGuard

ContentGuard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ContentGuard uygulaması ile resim ve belgelerinizi karşı tarafa şifreli ve görüntüleme süresi sınırlamalı olarak gönderebilirsiniz.

ContentGuard, iPhone ve iPad’inizdeki resim ve belgelerinizi e-posta aracılığıyla güvenli bir şekilde paylaşmanıza izin vermektedir. Tablet ve telefonunuzdaki içerikleri rehberinizdeki kişilere şifreli ve süre sınırlamalı olarak göndermenize imkan tanıyan uygulama tamamen ücretsiz ve reklamsız kullanımı sunmaktadır.

ContentGuard, dosyalarınızı mesajı alan kişinin kimliğini doğrulayarak korur, mesajlarınızı şifreler, dosyalarınıza görüntülenme süresi koymanıza izin verir. Belge ve resim dosyalarınızı karşı tarafa şifreli olarak ulaştıran uygulamanın en dikkat çeken özelliği; e-postaya iliştirdiğiniz dosya için görüntülenme süresi belirleyebilmeniz. Bu sayede dosyayı alan kişi sadece belirlediğiniz süre boyunca dosyayı görüntüleyebiliyor. Görüntüleme süresini 1 dakikadan 1 aya kadar ayarlayabiliyorsunuz. Dosyamı görüntüleyen kişi dosyanın ekran görüntüsünü alıp saklayabilir düşüncesi içerisinde olanlar için de uygulamanın bildirim özelliği bulunmakta. Bu sayede alıcı yetkisiz bir şekilde ekran görüntüsü almaya çalıştığında anında haberiniz oluyor.

Resim dosyaları için JPEG ve PNG formatlarını, belgeler için de PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX formatlarını destekleyen ContentGuard’ın başlıca özellikleri arasında;

  • Telefonunuzdaki herhangi bir resim, doküman, pdf ve ekran görüntüsünü seçme
  • Dosyaları kimlerin ne kadar süre ile görüntüleyebileceğini belirleme
  • 1 dakikadan 1 aya kadar ayarlanabilir görüntüleme süresi
  • Mevcut e-posta hesabını kullanarak e-posta eki olarak paylaşma
  • Yetkisiz ekran görüntüsü alma eylemi için bildirim özelliği

YORUMLAR