Cooped Up 0.1 (ios)

Cooped Up

0.1
Cooped Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooped Up, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Cooped Up, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Beceri kategorisinin sevilen türlerinden birisi olan zıplama türüne giren oyunda olabildiğince yükseğe çıkmaya çalışıyorsunuz.

Endless Doves ve Silly Sausage in Meat Land gibi sevilen oyunların yaratıcısı firma tarafından geliştirilen Cooped Up, gayet eğlenceli tarzı, sevimli karakterleri ve kolay kontrolleri ile dikkat çekiyor diyebilirim.

Bildiğiniz gibi zıplama oyunları bir nevi sonsuz koşu oyunları gibi fakat bu kez yana doğru değil yukarıya doğru çıkıyorsunuz. Tek bir tuşla zıplıyor ve sağa sola giderek engellerden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Oyunun konusuna gelecek olursak, bir egzotik kuş sığınağına kapatılan bir kuşu canlandırıyorsunuz. Burada daha önceden yaşayan kuşlar zamanla akıllarını yitirmişler ve size zarar vermek istiyorlar. Bu yüzden de kaçmanız gerekiyor.

Fakat dediğim gibi bu kuşlar delirmiş oldukları için size zarar vermek ve hatta yemek istiyorlar, bu yüzden de aynı zamanda hem hızlı hem de dikkatli bir şekilde ilerlemeli ve reflekslerinizi kullanmalısınız.

Oyunun grafikleri yukarıda da belirttiğim gibi sevimli karakterler ve 8-bit tarzda görsellerle arcade bir yapıyı anımsatıyor. Yine oyunda yiyeceğiniz böceklerle kendinize enerji sağlıyor ve kullanabileceğiniz güçlendiricilerle yardım alabiliyorsunuz.

Eğer siz de bu tarz beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR