Copy

Copy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Copy, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz güvenilir ve gelişmiş özelliklere sahip bir bulut depolama servisidir.

Copy, Dropbox ve OneDrive benzeri yeni bir bulut depolama servisidir. Copy'nin en güzel yönlerinden biri ise neredeyse tüm platformlar üzerinde kullanabilmenizdir. Windows, Mac, Linux, android, iOS ve Windows Phone platformları üzerinde Copy'i kullanarak dosyalarınızı depolayabilir ve istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınız ve mobil cihazlarınız üzerindeki dosya ve klasörlerinizi senkronize ederek dilediğiniz yerden erişebilmenizi sağlayan Copy, sahip olduğu gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde dosyalarınızın güvende kalmasını sağlıyor. Güvenlik önlemleri dışında,gelişmiş dosya yedekleme aracı ve özellikleri barındıran servisi kullanarak dosyalarınızı depolayarak güvende olmalarını sağlayabilirsiniz.

Büyük boyutlu dosyaları paylaşmanıza olanak sağlayan Copy, herhangi bir limit ile sizi sınırlamamaktadır. Ayrıca paylaşımda bulunduğunuz dosyaları sadece izin verdiğiniz kişiler görebilmektedir.

Özellikler:

  • iPhone ve iPad'iniz ile çektiğiniz fotoğrafları otomatik olarak Copy hesabınıza yükleme
  • İstediğiniz şekilde dosyalarınıza erişme
  • Klasörlerinize erişim sağlayabilmeleri için diğer kişileri davet etme
  • SD kartınızdaki herhangi bir dosyayı yükleme
  • Dosyalarınızın eski versiyonlarını indirme

Eğer bir bulut depolama servisi kullanmak istiyorsanız fakat hangisini kullanacağınız konusunda kararsız kaldıysanız, Copy'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim. Uygulamayı indirip kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra 15 GB'lık ücretsiz bulut depolama alanı size hediye olarak verilmektedir.

YORUMLAR