Crop for Free 1.5 (ios)

Crop for Free

1.5
Crop for Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crop for Free uygulaması sayesinde iPhone ve iPad'lerinizde en kolay yoldan fotoğraf kırpma işlemlerini yapabilirsiniz.

Crop for Free uygulaması, adından da tahmin edebileceğiniz gibi, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf kırpma uygulamalarından bir tanesi. Kullanıcıların bu işlemi gerçekleştirmelerine yardımcı olan onlarca farklı fotoğraf düzenleme uygulaması zaten mevcut ancak bu uygulamalar genellikle ağır, karmaşık ve yavaş çalışan uygulamalar oldukları için tek bir işlemi yapmakta verimsiz olabiliyorlar. Bu nedenle, fotoğraf kırpma işlemleri için binlerce farklı yetenek barındıran uygulamalar yüklemek istemeyen kullanıcılar Crop for Free'den faydalanabilirler.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Fotoğraf ve görselleri kırpma araçları
  • En iyi sonuçlar için resim kalitesinin korunması
  • Fotoğraf döndürme
  • Birden fazla kırpma işlemi yapabilme

Uygulama başarıyla kullanabilmek için tek yapmanız gereken fotoğrafınızı açmak ve daha sonra uygulama içerisindeki "crop" butonunu kullanmak. Kırpma işlemi başladıktan sonra bir kare alan karşınıza çıkacaktır ve bu alanın boyutunu ayarlamanız gerekmekte. Karenin iç kısmı, kırpma işleminin ardından korunacak olan bölgeyi belirtecektir.

Uygulama temel seviyedeki kullanıcıların bile kolayca anlayabilecekleri şekilde düzenlendiği için bir kaç dakika içerisinde çözeceğinize eminim. Eğer sadece kırpma ve döndürme işlemlerine ihtiyaç duyuyorsanız ve basit bir araç arıyorsanız denemeniz gerekenler arasında olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR