Crop on the Fly

Crop on the Fly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crop on the Fly tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz pratik bir video kırpma uygulaması.

Crop on the Fly, iPhone ve iPad cihazlarımıza indirebileceğimiz bir video kırpma uygulaması olarak dikkat çekiyor. Uygulamanın temel amacı dikey çekilmiş videoları yatay olarak düzeltmek ve izlemeye daha uyugn hale getirmek. Crop on the Fly'ı tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Uyuglamanın ilginç bir kullanım özelliği bulunuyor. Video arkaplanda oynarken kullanıcılar eş zamanlı olarak kırpma işlemini gerçekleştiriyor. Bu sayede videonun ana karakteri kadrajdan çıkmadan video kesilmiş oluyor. Ekranın sağ tarafında bulunan aşağı-yukarı ayar çubuğunu kullanarak ekranın ana karakterde kalmasını sağlayabiliyoruz.

Açıkçası pek çok video kırpma uygulaması ana karakterden koparak videoyu sadece belli oranlarda kırpıyor. Bu yüzden videonun ana konusu kayboluyor ve ortaya son derece anlamsız bir video çıkıyor. Crop on the Fly'ın orijinal özelliği sayesinde ortaya hatasız videolar çıkartmak mümkün.

Eğer sık sık video çekiyorsanız Crop on th Fly çekimlerinizdeki kaliteyi ve görsel etkiyi büyük ölçüde artıracaktır. Üstelik videoları kırptığınızı hiç kimse fark etmeyecek.

YORUMLAR