Crystal Crusade 1.1.7 (ios)

Crystal Crusade

Crystal Crusade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    Torus Games

Crystal Crusade, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Crystal Crusade, hem eşleştirme hem de savaş arenasını elinizin altına getiren enteresan bir oyun. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, kahramanınızı ve askerlerinizi güçlendirerek trollere meydan okumaya çalışacaksınız. Farklı türleri iyi harmanlayan bir oyun arıyorsanız mutlaka bakmanızı öneririm.

Crystal Crusade oyununa biraz daha yakından bakacak olursak, ilginç bir deneyim yaşattığını söyleyebilirim. Kahramanımızı ve askerlerimizi elimizden geldiğince özelleştirerek ve yükselterek bölümleri ilerliyoruz. Oynanışa gelince, bu noktada bildiğimiz eşleştirme oyunlarından ayrılıyor. Aldığımız görevlerde trollerle karşı karşıya gelirken önce eşleştirme kısmındaki görevleri yerine getirmemiz gerekiyor ve daha sonra battle arena kısmına geçiyoruz. Özel yeteneklerinizi geliştirmek ve yeni öğeler kazanmak için mutlaka sizden istenilenleri yerine getirmelisiniz. 100'den fazla bölümde mobil platformlarda görebileceğiniz farklı türleri iyi harmanlayan bir oyun olduğunu söylemeliyim.

Oyun içinde keşfedeceğiniz pek çok özellik bulunuyor. Ücretsiz olması ve iyi bir oyun deneyimi sunması nedeniyle Crystal Crusade oyununu kesinlikle incelemelisiniz.

YORUMLAR