Cut Me In

Cut Me In
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cut Me In sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızla fotoğraflarınızdan kendinizi kesebilir ve başka fotoğraflara yapıştırabilirsiniz.

Cut Me In uygulamasını kullanarak, iPhone ve iPad cihazlarınız vasıtasıyla hemen kendinizi fotoğraflardan çıkarabilir ve başka fotoğraflara monte edebilirsiniz. İnsan kıvrımlarını kolayca tespit edebilen uygulama, böylece sadece genel geçer bir şekilde kendinizi veya diğerlerini seçmenizi istiyor ve işin gerisini kendisi hallediyor.

Uygulamayı kullanırken kendinizi seçmek ve kesmek için detaylara girmenize gerek kalmıyor ve içerisindeki çok çeşitli hazır arkaplanları kullanarak herkesi şaşırtabilirsiniz. Arayüzün kullanımı da çok kolay olduğu için bir iki denemeden sonra inanıyorum ki sosyal ağlarda paylaşılabilecek kalitedeki yeniden düzenlenmiş fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan Cut Me In uygulaması, resimlerinize yazılar ekleyerek çok daha iyi bir şekilde mesajlarınızı arkadaşlarınıza veya ailenize iletebilmenizi de sağlıyor. Ayrıca fırça seçeneklerini de kullanarak istediğiniz noktalara dikkat çekebilir, küçük rötuşlar da yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki karmaşık resim düzenleme editörleriyle cebelleşmek istemiyorsanız ve telefonunuzda da çok büyük boyutlu uygulamaların detaylarında kaybolmaktan hoşlanmıyorsanız, kesinlikle bir kez denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak daha da gelişmiş ve çeşitli seçeneklere ulaşabilirsiniz.