Dailymotion Games

Dailymotion Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dailymotion Games uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan oyunlar için yapılan canlı yayınları izleyebiliyorsunuz.

Dailymotion Games uygulaması, internet üzerinden oyun canlı yayınlarını izlemek isteyen iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Twitch üzerinden yapılan steam yayınlarının bir nevi alternatifini sunduğunu söyleyebileceğimiz uygulama, hem kolay kullanımı hem de çok sayıda işe yarar işlevi sayesinde göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında.

Uygulamayı kullanarak canlı oyun videoları izlemek istediğinizde tek yapmanız gereken oyununuzu seçmek ve daha sonra hangi yayını takip edeceğinize karar vermek. Neredeyse tüm popüler oyunların uygulamada yer alması sebebiyle kullanımınız esnasında sevdiğiniz içeriklere kolayca erişebileceğinizi düşünüyorum.

Video izleme sırasında özellikle 3G gibi sınırlı ağlardan bağlantı kuruyorsanız, Dailymotion Games'te yer alan video kalitesi değiştirme özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde Full-HD görüntüden 240p kaliteye kadar kademeli olarak geçebiliyor, videoları takılmadan ve çok fazla kota harcamadan izleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın video oynatıcısı her türlü yayını sorunsuz bir şekilde kaldırabiliyor ve böylece arkaplanda çalışan uygulamalar fazla olsa bile videoları takılmadan görüntülemek mümkün hale geliyor. AirPlay desteğinin olması ise karşımıza çıkan işe yarar özelliklerden bir tanesi daha.

Eğer Twitch alternatifi steam yayını uygulamaları arıyor ve dünyaca ünlü yayıncıları mobil cihazlarınızdan izlemek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR