Darkroom Mansion 1.0 (ios)

Darkroom Mansion

1.0
Darkroom Mansion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darkroom Mansion, karanlık odaları dolaşarak gizemli bulmacaları çözmenizi amaçlayan mobil bir oyundur.

Gizemli odaları dolaşmanız gerekiyor. Umarız karanlıktan korkmuyorsunuzdur. Çünkü Darkroom Mansion oyununda karanlık ve gizemli odalardan dışarı çıkmayacaksınız. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Darkroom Mansion oyununda, bulmacaları çözmeniz ve ilginç oyunları oynamanız gerekli.

Darkroom Mansion, gizemli odalarda saklanmış olan bulmacaları çözmenizi amaçlayan bir oyundur. Bu oyunun diğer bulmaca oyunlarından farkı ise karanlık olması. Oyunda karanlık odaları dolaşıyorsunuz ve karşınıza çıkan küçük oyunları oynayarak puan kazanmaya çalışıyorsunuz.  Darkroom Mansion oyununa karşınıza çıkan oyunları oynamanın yanında bazı nesneleri de toplamanız gerekiyor. Bu nesnelerle birlikte oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz. Yalnız bu oyunu bitirmenin hiç kolay olmadığını size hatırlatalım.

Gerilim dolu müziklere sahip olan Darkroom Mansion oyununu oynarken bazı bölümlerde korkabilirsiniz. Bu yüzden oyunu oynarken kendinizi kaptırmamaya özen gösterin.  Darkroom Mansion oyunun grafiklerini ise oldukça başarılı. Karanlık bir ortam tasarlayan geliştiriciler sadece baktığınız bölümü biraz aydınlatıyor.

Gizemli oyunları seviyorsanız ve bulmaca konusunda iyi olduğunuza inanıyorsanız hemen Darkroom Mansion oyununu indirin ve oynamaya başlayın!

YORUMLAR