DayDay 1.0 (ios)

DayDay

1.0
DayDay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DayDay, hayatınızın önemli anları fotoğraflayarak saklamanıza izin eren günlük uygulaması.

DayDay, her gün fotoğraf çekerek sürecinizi takip etmenizi sağlayan bir uygulama. Hamilelik döneminden doğuma kadar geçen sürede eşinizin değişimini, spora yeni başladığınızda ve sonrasında gelişiminizi, evliliğinizin ilk dönemlerini, sınava hazırlanırken yaşadığınız stresi ve daha nice hayatınızdaki önemli anları günbegün fotoğraflayarak günlük formunda saklayabileceğiniz bir iPhone uygulaması DayDay.

Günlük olarak sürecinizi takip etmenizi ve kaydetmenizi sağlayan DayDay, her gün belirlediğini saatlerde fotoğraf çekmeniz gerektiği yönünde hatırlatmalarda bulunuyor. Günbegün çektiğiniz fotoğrafların yanına kısa açıklamalar (bebeğimin ilk yürüdüğü gün, spora başladığım gün, antrenman zamanı, kendimi mükemmel hissediyorum, sınavlar başlıyor, beşinci ay gibi içinizden ne geçiyorsa) ekleyebiliyorsunuz. İlerleyen senelerde geriye dönüp ister fotoğraflarınıza bakıyor, isterseniz de videonuzu izliyorsunuz.

DayDay’e kaydettiğiniz fotoğraflar varsayılan olarak şifrelenmiyor. Özel anları yansıtan fotoğraflarınızı dilerseniz şifreyle koruyabiliyorsunuz. Touch ID desteği ne yazık ki yok.

YORUMLAR