Dead Land - Fear of Zombies 1.0 (ios)

Dead Land - Fear of Zombies

1.0
Dead Land - Fear of Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Land - Fear of Zombies mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

Dead Land - Fear of Zombies eğer kendinize güveniyorsanız ve gerilim dolu bir macerayı kaldırabileceğinize inanıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Dead Land - Fear of Zombies'de zombiler tarafından istila edilmiş bir dünyaya konuk oluyoruz. Kısa bir sürede yayılan ve geniş kitleleri etkileyen bir virüs nedeniyle insanlar yürüyen ölülere dönüşmüş ve hayatta kalan diğer insanları avlamaya başlamıştır. İşte biz de bu az sayıdaki hayatta kalan insandan biri olarak oyuna dahil oluyoruz ve bir ölüm kalım mücadelesinin içerisine giriyoruz.

Dead Land - Fear of Zombies'de temel amacımız kurtuluşa ulaşabilmek için zombi ile kaynayan yollarda zombilerin arasından geçerek çıkış noktasına ulaşmak. Karanlıkta yol aldığımız oyunda el fenerimiz kısıtlı bir alanı aydınlatabildiğinden sadece birkaç metre önümüzü görebiliyoruz ve 3-5 adım sonra karşımıza ne geleceğini bilemiyoruz. Bu nedenle reflekslerimizi ani sürprizlere karşı hazır bekletmemiz gerekiyor.

Dead Land - Fear of Zombies'de zombilere karşı farklı silahların ateş gücünden faydalanabiliyoruz. Bu iş için parlayan ışık kaynaklarının üzerine doğru yönleniyoruz ve farklı silah seçeneklerini topluyoruz.

Dead Land - Fear of Zombies'in ortalama kalitede grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Oyunu kulaklıklar ile oynadığınızda oyundaki atmosfer daha çok öne çıkmakta.