Deep Loot 1.6 (ios)

Deep Loot

1.6
Deep Loot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deep Loot, denizin derinliklerinde yatan gizemleri keşfetmeye çıktığmız keyifli bir oyun ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Retro öğelerle donatılmış keyifli bir mobil oyun arıyorsanız Deep Loot’a göz atmanızı tavsiye ediyorum. Hem Android hem de iOS platformları için tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda denizler altında yatan gizemleri çözmek isteyen bir dalgıça yardım ediyoruz.

Söz konusu ortam denizin metrelerce aşağısı olduğu için nelerle karşılaşacağımız hakkında pek bir fikrimiz yok. Azılı düşmanlarla da karşılaşabilir, sandık dolusu altınlar da bulabiliriz. Oyunda toplamda 200’den fazla toplanabilir obje bulunuyor. Bunların her biri farklı özelliklere ve maddi değerlere sahip.

Orijinal bir müzik eşliğinde sunulan oyunda çeşitli görevler var. Bu görevleri yaparken başarımlar kazanma şansına sahibiz. Kazandığımız paralarla kendimize dalış ekipmanları, tüpler ve botlar alma şansına sahibiz. Ekipmanımız ne kadar gelişmiş olursa o denli daha derine dalabiliyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir nokta var o da oksijen seviyemiz. Sık sık oksijen durmumuzu kontrol etmeliyiz aksi halde istenmeyen durumlarla karşılaşabiliriz.

Genel bir değerlendirme yapacak olursa Deep Loot gerçekten kalite kokan keyifli bir oyun. Bu düzeyde bir oyunun ücretsiz olarak sunulması bir oyunseverler için büyük fırsat.