Delectable Wine 5.1 (ios)

Delectable Wine

5.1
Delectable Wine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Delectable Wine, içeceğiniz şaraplar hakkında bilgi almak ve puanlamalarını görmek için kullanabileceğiniz bir iOS şarap uygulaması.

Delectable Wine, şarap içmek isteyenlerin ilk olarak danışması gereken ücretsiz ve yararlı bir iOS şarap uygulaması. Dünyanın her yerinde yaşayan şarap severlerin bir araya gelerek şarap değerlendirmeleri ve puanlamaları yaptığı uygulama, özellikle yeni şarap içmeye başlayan şarap severler için bulunmaz hint kumaşı.

Şaraptan çok iyi anlayan kişilerin yazdığı yorumları ve değerlendirmeleri okuma şansı bulacağınız Delectable Wine'ı kullanarak içeceğiniz şarabın nasıl olduğunu anlamak için şişenin resmini çekerek uygulamanın taramasını sağlamalısınız. Bu aşamadan sonra Delectable Wine, içeceğiniz şarabın markasını tanıyarak size şarap ile ilgili bilgiler sunuyor.

Sadece içeceğiniz şarap ile ilgili değil, aynı zamanda en çok sevilen şaraplar gibi listeler sunan uygulama üzerinden şarap siparişi bile verilebiliyor.

Ücretsiz olarak dilediğiniz kadar şarap taraması yapabileceğiniz uygulama, tarama işleminden sonra içeceğiniz şarap hakkındaki bilgiler dışında, diğer kullanıcıların bu şarap hakkındaki görüşlerini de sizlere sunuyor.

iPhone ve iPad'lerinize yükleyebileceğiniz uygulama adeta kişisel şarap asistanı gibi çalışarak içtiğiniz şaraplar hakkında ufak notlar alarak, puanlama yapabilme imkanı da sunuyor. Böylece tüm içtiğiniz şaraplar hakkındaki görüşlerinizi uygulamaya kaydederek görüş sahibi olabiliyorsunuz. Daha sonra unutmuş olsanız bile, uygulama üzerinden tadının nasıl olduğuna ya da içiminin yumuşak mı yoksa sert mi olduğuna bakabilirsiniz.

En yeni çıkan kaliteli şaraplar hakkında da bilgi sahibi olmanızı sağlayan uygulama şarap severlerin kesinlikle kullanması gereken uygulamalardan bir tanesi diye düşünüyorum.

YORUMLAR