Denizli Büyükşehir Belediyesi 1.1 (ios)

Denizli Büyükşehir Belediyesi

1.1
Denizli Büyükşehir Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    87

  • Üretici

    Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı

Denizli Büyükşehir Belediyesi uygulaması ile güncel duyurulara ulaşabilirsiniz

Denizli Büyükşehir Belediyesi uygulaması vatandaşlarımızın Denizli ile ilgili kullanışlı bilgi ve hizmetlere ulaşmasını kolaylaştıran bir belediye uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mobil uygulama olan Denizli Büyükşehir Belediyesi uygulaması sayesinde Denizli Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde vatandaşlarımızın gündelik hayatlarını değiştirebilecek duyurulara ulaşılabiliyor. Bunun yanında Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan haberler takip edilebiliyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi uygulaması kullanıcılara borç sorgulama imkanı veriyor. Uygulama ihale ilanlarını da içerisinde barındırmakta.

Denizli Büyükşehir Belediyesi uygulaması kullanışlı bir kent rehhberi niteliğinde. Uygulama kullanılarak Nöbetçi Eczane bilgilerine, otobüs ve minibüs güzergah ve saatlerine, pazaryeri gün ve saatlerine, gezici vezne gün ve saatlerine, Çınar Meydanı, Laodikeia Antik Kenti, Incilipınar ve Adalet Parkı gibi alanların canlı görüntülerine ulaşılabiliyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi ayrıca Denizli'deki son deprem bilgilerini, atık toplama programını, günlük olarak defnedilen cenazeleri, belediye meclis kararlarını, arsa rayiç bedellerini, mezar bilgisi arama özelliğini de kullanıcılara sunmakta.

YORUMLAR