Digiturk Play Yurtdışı 2.2.1 (ios)

Digiturk Play Yurtdışı

Digiturk Play Yurtdışı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Digiturk Play Yurtdışı ile Digiturk keyfini dilediğiniz yerde yaşayın.

Digiturk Play Yurtdışı, Digiturk Play abonelerinin servisten yurt dışında da yararlanabilmelerini sağlayan uygulamadır. Web’de, masaüstünde, akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen Digiturk Play uygulaması ile tv kanallarını hd kalitede izleyebilir, canlı yayını geriye alabilir, yerli ve yabancı sinema filmlerini izleyebilir, Spor Toto Süper Lig maçlarını takip edebilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun Digiturk Play servisini kullanabilmeniz için hazırlanmış bir uygulama olan Digiturk Play Yurtdışı uygulamasını mevcut Digiturk Play aboneliğinizle kullanabiliyorsunuz. HD yayın yapan tv kanallarının yanı sıra dizilerin geçmiş bölümleri, spor programları, belgeseller, çocuk yapımları, eğlence programları gibi pekçok içerik sunan uygulama Türkiye’de kullanılan Digiturk Play ile aynı arayüzü taşıyor. Hali hazırda Digiturk Play abonesiyseniz uygulamayı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Kullanııcların Digiturk keyfini diledikleri yerde diledikleri zaman diledikleri cihazdan yaşamalarına imkan tanıyan servisi Digiturk Play Yurtdışı, hem iPhone hem iPad’lerde kullanılabiliyor. Türkiye'de ikamet ediyorsanız Digiturk Play uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

YORUMLAR