Disco Dave 1.0.3 (ios)

Disco Dave

Disco Dave
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disco Dave mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Disco Dave eğer zor olan oyunlarda yüksek puan yakalamak hoşunuza gidiyorsa beklentilerinizi karşılayacak bir mobil dans oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabilceğiniz bir beceri oyunu olan Disco Dave'de temel amacımız DJ'in verdiği ritme uygun bir şekilde dans etmek ve kalabalığın coşmasını, partiden keyif alarak çıldırmasını sağlamak. Bu iş için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Disco Dave'de DJ masasının önünde yanan renkleri takip etmemiz gerekiyor. Bu renkler yandıkça dans pistinin üzerindeki karelerde aynı renge sahip karelere zıplamamız gerekli. Kareler arasında geçiş yapmak için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz. Bazı karelerde hiç ışık yanmıyor ve bu karelere basarsak oyun sonlanıyor. Bu nedenle dikkatli bir şekilde yönümüzü belirliyoruz.

Disco Dave'de yüksek puan yakaladıkça altın kazanabilmekteyiz. Bu altını farklı ve ilginç kahramanların kilidini açmak için kullanabilmemiz mümkün.

YORUMLAR