Disney Memories HD

Disney Memories HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Memories HD uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda Disney kahramanları ile dolu fotoğraflar çekebilirsiniz.

Disney Memories HD uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve resmi bir Disney fotoğraf çekme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve fotoğraf çekmenin yanında fotoğraflar üzerinde Disney'e özgü işlemler yapmamıza da olanak tanıyor. Böylece kendinizi bir anda Disney'in en popüler kahramanları ile aynı karede bulabilir, bunun yanında çeşitli diğer seçeneklerden faydalanarak fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşılabilir hale getirebilirsiniz.

Bilhassa çocuğu olanların beğeneceğine inandığım uygulama, böylece onların da eğlenceli dakikalar geçirmesine vesile olacaktır. Uygulamayı kullanarak fotoğraf çektiğinizde hemen yanınıza bir Disney karakterini yerleştirebiliyorsunuz ve bu yerleşimler olabildiğince doğal bir şekilde gerçekleşiyor. Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir yapıda olduğundan kurduktan sonra herhangi bir zorluk çekmeniz de olası değil.

Disney karakterlerini eklemenin yanında diğer yapabilecekleriniz şu şekilde listelenmiş;

  • Filtreler ve efektler ekleme
  • Çerçeveler yapma
  • Etiketler ekleme
  • Sosyal ağlar üzerinden paylaşım

Uygulamada dilerseniz direkt olarak fotoğraf çekebilir, dilerseniz de galerinizdeki fotoğrafları kullanabilirsiniz. Fakat yeni bir fotoğraf çekmeniz önizlemeler aracılığı ile karakterlerin resimlere daha kolay ve doğal bir şekilde oturmasını sağlayacaktır. Disney meraklılarının kesinlikle kaçırmamaları gereken uygulamalar arasında yer aldığına inanıyorum.

YORUMLAR