Distressed FX 1.4.0 (ios)

Distressed FX

Distressed FX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Distressed FX ile fotoğraflarınıza orijinal dokunuşlar yapabilir ve onları farklı sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Distressed FX ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Hem iPhone hem de iPad cihazlarınızda kullanabilecğeiniz bu uygulama ile sıradan gibi görünen fotoğraflarınıza filtreler ekleyerek onları daha ilgi çekici kılabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özellikleri arasında kolay bir kullanım özelliği sunuyor olması geliyor. Fotoğraf düzenleme konusunda herhangi bir teknik bilgiye sahip olmasanız bile Distressed FX’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok sayıda filtrenin yer alması kullanıcılara geniş bir kişiselleştirme alanı sunuyor. Fakat kullanıcılara biraz daha serbestlik sunulsaydı daha iyi olabilirdi.

Distressed FX’de düzenlemek istediğiniz fotoğraflarınızın parlaklık, kontrast ve renk doygunluk oranlarını ayarlayabilirsiniz. HDR efektler ekleyerek fotoğraflarınıza orijinal bir hava katma şansınız da var. Bu tarz bir uygulamadan beklendiği gibi Distressed FX’te de Facebook, Dropbox ve Twitter desteği sunulmakta. Fotoğraflarınızın işi bittikten sonra hemen bu platformlarda paylaşabilir veya Dropbox hesabınızda saklayabilirsiniz.

Fotoğraf çekmeye meraklıysanız ve fotoğrafları oldukları gibi bırakmak yerine onlara farklı efektler katmayı istiyorsanız Distressed FX mutlaka denemeniz gereken uygulamalar arasında yer almalı.

YORUMLAR